Instagram

Facebook

Twitter

Vybavení

Vnitřní vybavení bytů je navrženo dle nejvyšších norem. Designový styl si drží krok s dnešními trendy moderního bydlení. Pojďme si ho představit blíže.

Plovoucí vinylová podlaha Expona Clic 19 dB s minerálním jádrem a mimořádnými akustickými vlastnostmi. Podlaha má inovované zámky, které zajišťují snadnou pokládku a řadí se k nejodolnějším vinylovým krytinám hlavně díky tuhému jádru Ultra HD Mineral Core. Naprostou bezkonkurenčností je tloušťka 5,5 mm s nejstabilnějšími a nejpevnějšími zámky na evropském trhu.

Za schopností tlumení hluku při pohybu na podlaze stojí speciální zhutněná podložka Ultra HD IXPE Foam s extrémní houževnatostí a mechanickou odolností.

Podlahová krytina splňuje přísná kritéria certifikátu Indoor Air Quality Control a drží si nejvyšší ocenění Gold. Certifikát zaručuje dlouhodobou kvalitu a použití surovin a výrobních procesů pod přísným drobnohledem. Žádné látky typů ftaláty, formaldehyd, pentachlorfenol a další, které poškozují zdraví zde nejsou obsaženy.

Podlaha Expona 19 dB si drží prvenství i ve voděodolnosti a díky povrchové vrstvě PUR, která uzavírá mikropraskliny pro snadnou údržbu. Mimo jiné podlaha má protiskluznost R10, čímž je sníženo riziko uklouznutí nebo pádu.

Vybrat si ji můžete ve 4 odstínech.

Vinylová podlaha-expona 1

Expona Clic 19 dB 9034 Parisian Limed Oak

vinylová podlaha se zvukově izolační vrstvou
Expona 1212 x 196 mm

Vinylová podlaha-expona 2

Expona Clic 19 dB 9032 Tennessee Oak

vinylová podlaha se zvukově izolační vrstvou
Expona 1212 x 196 mm

Vinylová podlaha-expona 3

Expona Clic 19 dB 9036 Treehouse Oak

vinylová podlaha se zvukově izolační vrstvou
Expona 1212 x 196 mm

Vinylová podlaha-expona 4

Expona Clic 19 dB 9028 Rice Wine Oak

vinylová podlaha se zvukově izolační vrstvou
Expona 1212 x 196 mm

Velkoformátová moderní dlažba ABK Interno 9 s minimalistickým nádechem v betonovo-kovovém stylu. Porcelánová dlažba je z dílny italských designérů top kvality pro použití do moderních interiérů. Interno 9 je nová kolekce keramických desek o tloušťce 6–7 mm vyrobených technologií CONTINUA +. Lineární struktura dlaždice a harmonické tvary v kombinaci s kontrastní texturou vykouzlí koupelnu stejnou jako v předních designových časopisech. Dekór dlaždici vtiskl digitální stroj nové generace, který dokáže vykreslit výjimečnou hloubku a smyslnost pro lidské oko.

Povrch je hladký a příjemný na dotek. Stylová jednoduchost a nadčasovost bere až dech, a krásně se kombinuje s dřevěnými prvky.

Dlažba má protiskluzovou ochranu R 10, která snižuje riziko uklouznutí nebo pádu.

Vybrat si ji můžete ve 4 odstínech.

Keramická dlaždice 1

ABK Interno 9 Dune

Keramická dlaždice
ABK Interno 9 30×60 cm, R10

Keramická dlaždice 2

ABK Interno 9 Mud

Keramická dlaždice
ABK Interno 9 30×60 cm, R10

Keramická dlaždice 3

ABK Interno 9 Pearl

Keramická dlaždice
ABK Interno 9 30×60 cm, R10

Keramická dlaždice 4

ABK Interno 9 Dark

Keramická dlaždice
ABK Interno 9 30×60 cm, R10

CPL dveře – bílá mat

CPL – bílá mat

CPL dveře plné, obložkové zárubně, akustická úprava dveří do pokojů Pol – skone

CPL dveře  jilm pískový, horizontal

CPL – jilm pískový, horizontal

CPL dveře plné, obložkové zárubně, akustická úprava dveří do pokojů Pol – skone

CPL dveře – dub bílý

CPL – dub bílý

CPL dveře plné, obložkové zárubně, akustická úprava dveří do pokojů Pol – skone

CPL dveře – béžová mat

CPL – béžová mat

CPL dveře plné, obložkové zárubně, akustická úprava dveří do pokojů Pol – skone

Kování dveří

Kování


ACT – grafit

ACT – chrom mat

ACT – bílý lak

Katalog

Progres

Progres Alu

Všechny komponenty jsou v kubistickém stylu v jemných liniích. Vybírali jsme produkty, které k sobě ladí.

Sprchový kout Ravak Brilliant

Ravak Brilliant

Sprchový kout

Ruční zpracování těch nejmenších detailů poskytují celkovou nekompromisní kvalitu. Vybroušená dokonalost a precizní provedení dveří a úchytů je na první pohled zřejmá.

Chytře vestavěné kovové prvky v plochém hranatém tvaru zajišťují masívní úchyt skel. Bezpečnostní sklo pevných částí má tloušťku 8 mm a sklo pohyblivých dveří je silné 6 mm. Pohodlný vstup do koutu zpříjemňuje ergonomické madlo, které majestátně zdůrazňuje a podtrhuje čistotu a luxus celého sprchového koutu.

Sklo sprchového koutu
Držák skla sprchového koutu
Madlo do sprchy
Pant
Madlo na otevíraní dveří do sprchy
Vana Jika Cubito Pure

Jika Cubito Pure

Vana s automatickou výpust

Akrylátová prostorná vana s jemnými linkami. Vystředěný odpad zajišťuje komfortnější a delší ležení. Konstrukce vany je nastavená odolně, díky výrobě ze 100 % PMMA materiálu s nímž získává spoustu užitečných vlastností, jednou z nich je zářivě lesklý povrch a dále barevnou stálost po mnoho let.

Zavěsné wc Jika Pure

Jika Pure

Závěsné WC

Hranatý design ve špičkové kvalitě zabalený do tradiční značky Jika. WC zpevňují ocelové rámy s garantovanou nosností 400 kg. Vnitřní mechanismy jsou zkonstruovány tak, že pracují na tichý chod. Při spláchnutí umí napouštěcí ventil nádržku rychle naplnit vodou pro další použití.

Umyvadlo Laufen Pro S 60 cm

Laufen Pro S 60 cm

Umyvadlo

Laufen Pro má stejně propracované detaily jak u malých umývátek, tak i u velkorysých umyvadel. Zaoblené hrany usnadňují kapkám vody sklouznout beze stop do výlevky. Vše dovede k dokonalosti povrchová úprava LCC a úklid je za chvíli hotov.

Umývátko Laufen Pro 36 x 25 cm

Laufen Pro 36 x 25 cm

Umývátko

Laufen Pro má stejně propracované detaily jak u malých umývátek, tak i u velkorysých umyvadel. Zaoblené hrany usnadňují kapkám vody sklouznout beze stop do výlevky. Vše dovede k dokonalostipovrchová úprava LCC a úklid je za chvíli hotov.

Vanová baterie Grohe Essence

Grohe Essence

Baterie vanová

Pyšní se technologiemi SilkMove a StarLight jako stojánková baterie. Jednoduchost v ovládání zajišťuje jemná páka, která řídí průtok i teplotu vody. Přepínání vody je pomocí automatického přepínátka. Baterie se instaluje přímo na stěnu, tím zůstává prostor na vaně na hygienické prostředky.

Baterie stojánková Grohe Essence M

Grohe Essence M

Baterie stojánková

Nevyšší kvalita v moderním a propracovaném designu zabalená do praktického robustního těla s ladnými křivkami. Voda z těla baterie krásně stéká a nezanechává stopy a jemná kovová páka zajišťuje pohodlnou manipulaci při spuštění vody. Baterie umí snížit spotřebu vody díky technologii EcoJoy.

Speciálně navržená vnitřní konstrukce spouští dokonalý proud vody, a přitom spotřeba vody je nižší než u ostatních baterií. Chromový povrch baterie StarLight je odolný proti poškrábání a znečištění, prodlužuje tak blyštivost povrchu i po letech používání. Srdcem baterie je keramická kartuš 28 mm SilkMove se špičkovou technologií směšovací jednotky pro přesné ovládání proudu a teploty vody.

Sprchový set s termostatickou baterií Grohe Grohtherm

Grohe Grohtherm

Sprchový set s termostatickou baterií

Nabušená baterie technologiemi. Je jedno, zdali zvolíte režim Rain nebo stimulující režim Jet, baterie dokáže udržet stálou teplotu vody po celou dobu sprchování. Poloha Rain je luxusní široký proud vody pro zklidnění pokožky a poloha Jet nabízí masáž a stimulaci namáhaných částí těla.

Během zlomku sekundy je voda připravena na požadovanou teplotu díky funkci TurboStat a udržuje ji stále konstantní. Termočlánek skrývající se uvnitř má zvýšenou citlivost a reaguje na změnu tlaku vody dvakrát rychleji. Sprchování s baterií Grohe přináší nové nerušené prožitky s tlačítkem SafeStop, které chrání pokožku před popálením.

odtokový žlábek

Alcaplast, nerezový rošt Design

odtokový žlábek

vanová baterie

Grohe

vanová baterie

topný žebřík

Korado Koralux Linear Classic, bílá

topný žebřík

splachovací tlačítko

Geberit Sigma plast bílá / chrom

splachovací tlačítko

ABB Levit bílá / bílá

koncové prvky elektro

ABB Welcome, hands free, bílá

domovní telefon

NOVOSTAVBA | PARK | HORY | DESIGN

Potřebujete více prostoru?