POD SLUNENČNÝM VRCHEM

O projektu

Projekt POD SLUNEČNÝM VRCHEM se nachází v prostorách areálu společnosti LABIT a.s.. Jehož historie sahá až do 16 století. Výjimečností areálu je, že již od prvopočátku je zazeleněný. Za dobu využívání průmyslových budov se zde vystřídala řada společností s různými obory podnikání, užíváním objekty postupně chátraly a přestávaly mít svou původní podobu. Rozhodli jsme se celý areál znovu oživit a postavit zde nové místo pro žití. Místo, kde budou moci noví obyvatelé žít obklopeni zelení a společenským životem.

Projekt skrývá 147 prostorných bytů, jejich prodej je rozdělen do několika fází. V první fázi budou na prodej dva bytové domy označené A a B. Bytový dům A s 22 byty a bytový dům B s 15 byty, oba objekty budou dokončeny koncem roku 2023.

Bytové domy jsou projektovány dle norem a nejvyšších standardů. Dispoziční řešení jednotlivých pater domů byla navržena s ohledem na pohodlné a vzdušné bydlení. Předsíně v bytech jsou prostorné s možností vestavěných skříní nebo mají byty své vlastní šatny s praktickým vstupem přímo z ložnice.

Pokoje jsou navrženy se samostatnými vstupy z chodby, aby bylo co nejvíce zachováno soukromí osob v bytě.

Bydlením v projektu se přesunete do zeleně. Uprostřed na vás čeká velký park s okrasnými rostlinami a stromy, spolu s hřištěm pro děti na každodenní radovánky nebo procházky na čerstvém vzduchu. Děti se potřebují pohybovat a skotačit se svými kamarády a navazovat potřebné sociální vazby. Ke kamarádům blízko, a přitom stále pod dohledem rodičů, to si přejeme všichni.

Zeleň nebude jen okolo, ale i na všech střechách bytových domů, kde porostou okrasné skalničky a bezúdržbové rostliny.

Bytové domy budou napojeny na vodní elektrárny, které vyrábí elektrickou energii od roku 1923. Elektrárny pokryjí cca 40 % spotřeby budoucích domácností.

V tuto chvíli je projekt ve fázi demolice stávajících budov. Sledujte proměnu areálu na našich sociálních sítích a v článcích na webu.

JAKÝ BUDE VÁŠ NOVÝ BYT? VYBERTE SI HO!


Přejeďte kurzorem po plánku, a kliknutím si vyberte.

Velikost

60 - 120 m2

Cena

3 500 000 - 12 000 000 Kč
2+kk
3+kk
4+kk