Instagram

Facebook

Twitter
POD SLUNENČNÝM VRCHEM

O projektu

U centra Vrchlabí

Nové byty POD SLUNEČNÝM VRCHEM stavíme na pozemku v areálu naší společnosti LABIT a.s. na ulici Nádražní ve Vrchlabí. Projekt je u centra Vrchlabí, a přitom zasazen v zeleni pod ulicí Slunečný vrch. Jedná se o nejstrategičtější pozici ve Vrchlabí. Procházkou kolem nově zrekonstruovaného nábřeží řeky Labe dojdete do nedalekého centra města Vrchlabí vzdáleného pouhých 800 m. V blízkém sousedství jsou obchody Lidl a Penny Market. V docházkové vzdálenosti jsou i ostatní služby, obchody a sportoviště.

Obrovský centrální park s hřištěm uprostřed

Bydlením v projektu se přesunete z centra Vrchlabí do zeleně. Uprostřed bude velký centrální park s okrasnými rostlinami a stromy, spolu s hřištěm pro děti na každodenní radovánky nebo procházky na čerstvém vzduchu. V této části Vrchlabí to bude první velký park. Zeleň nebude pouze okolo, ale i na střechách bytových domů, kde porostou okrasné skalničky a bezúdržbové rostliny.

Výjimečně architektonicky navržená stavba

Bytové domy jsou projektovány dle norem a nejvyšších standardů. Dispoziční řešení jednotlivých pater domů jsou navržena s ohledem na pohodlné a vzdušné bydlení. Předsíně v bytech jsou prostorné s možností vestavěných skříní nebo mají byty své vlastní šatny s praktickým vstupem přímo z ložnice. Pokoje jsou navrženy se samostatnými vstupy z chodby, aby bylo co nejvíce zachováno soukromí osob v bytě. K bytu si můžete zakoupit podzemní garážové stání a sklep. Celý projekt je navržen, tak aby se perfektně začlenil do již urbanistického řešení této části Vrchlabí.

V první fázi stavíme 42 bytů

V projektu je navrženo celkem 147 prostorných bytů, jejich prodej je rozdělen do několika fází. V první fázi nabízíme na prodej tři bytové domy označené A, B a J. Bytový dům A s 22 byty a bytový dům B s 15 byty a bytový dům J s 5 byty. Všechny domy budou dokončeny koncem roku 2022.

Projekt šetrný k životnímu prostředí

Myslíme na životní prostředí ve Vrchlabí a podporujeme jeho ochranu. Navržené zelené střechy pomohou zachytit prachové částice a vytvoří lepší klima ve městě Vrchlabí. Dále domy napojíme na naše vodní elektrárny, které vyrábí elektrickou energii již od roku 1923. Elektrárny pokryjí cca 40 % spotřeby budoucích domácností.

Stavba se již připravuje

Na základě schváleného stavebního povolení ze stavebního úřadu ve Vrchlabí se připravujeme na zahájení stavby první fáze. Sledujte proměnu areálu na našich sociálních sítích a v článcích na webu.

JAKÝ BUDE VÁŠ NOVÝ BYT? VYBERTE SI HO!


Přejeďte kurzorem po plánku, a kliknutím si vyberte.

Velikost

60 - 120 m2

Cena

3 500 000 - 12 000 000 Kč
2+kk
3+kk
4+kk


Poschodí

1.NP
2.NP
3.NP
4.NP
5.NP

POSTUP KOUPĚ BYTU

1

Prohlídka

Vyberte si svůj vysněný domov. Zavolejte nám a domluvte si prohlídku, naše kanceláře jsou přímo vedle projektu. Seznámíme vás detailně s lokací a představíme všechny podrobnosti.

2

Nezávazná rezervace

Víme, že je to velké rozhodnutí, které je třeba promyslet. Proto vám rezervujeme byt po dobu 24 hodin. Po celou dobu budete mít jistotu, že byt nikdo jiný nekoupí. Po uplynutí této doby vás budeme kontaktovat a domluvíme se na podpisu rezervační smlouvy.

3

Závazná rezervace

Podepsáním rezervační smlouvy a složením rezervačního poplatku, již nebudeme byt aktivně nabízet k prodeji. Výše rezervace je dle výběru velikosti bytu:

  • 100.000 Kč – byty o velikosti 2+KK
  • 150.000 Kč – byty o velikosti 3+KK
  • 200.000 Kč – byty o velikosti 4+KK

Rezervační poplatek bude započten při poslední splátce kupní ceny bytu.

4

Smlouva o smlouvě budoucí kupní

Na základě vámi zvoleného způsobu financování podepíšeme Smlouvu o smlouvě budoucí kupní se všemi náležitostmi a přílohami k předmětné koupi.

5

Kupní smlouva

Vzor Kupní smlouvy bude součástí Smlouvy o smlouvě budoucí kupní. Na základě vzájemné dohody si předáme vaši novou bytovou jednotku. Při fyzickém předání vše pečlivě zkontrolujeme a o převzetí sepíšeme předávací protokol. Případné nesrovnalosti uvedeme do protokolu včetně termínu jejich odstranění.

6

Nastavení platebních podmínek

  • 10% z kupní ceny bytu do 10 dnů po podpisu smlouvy o smlouvě budoucí kupní
  • 50% z kupní ceny bytu po dokončení hrubé stavby a rozdělení budovy (pozemků) na jednotlivé jednotky dle prohlášení vlastníka
  • 30% z kupní ceny bytu po dokončení stavby budovy včetně provedení finálních prací a úprav budovy a vydání kolaudačního souhlasu
  • 10% z kupní ceny bytu před podpisem kupní smlouvy. Z této částky bude odečten rezervační poplatek.

Garážová stání se nachází v suterénu přímo pod jednotlivými objekty. Cena je 500.000 Kč včetně DPH. Ke každému bytu jsou sklepní kóje, cena je 28.750 Kč/m2 včetně DPH.

Informace mají nezávazný informativní charakter. Vyhrazujeme si právo měnit údaje dle aktuálních změn.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

* Povinný údaj