Instagram

Facebook

Twitter

POD SLUNEČNÝM VRCHEM

Kdo jsme

Vy, kteří pocházíte z blízkého okolí Vrchlabí, určitě znáte náš průmyslový areál Labit, jehož historie sahá až do 16 století. Před 3 lety jsme začali z jeho postupnou renovací. V roce 2020 jsme v areálu zdemolovali staré a nevzhledné budovy a připravili si prostor pro nový developerský projekt ve Vrchlabí. Projekt šetrný k životnímu prostředí, nejen díky velkému centrálnímu parku a zeleným střechám, ale hlavně dodávkou elektrické energie bez uhlíkové stopy. Doposud celý areál čerpá elektrickou energii z vlastních vodních elektráren. Pyšníme se tedy jako jediná společnost široko daleko, že nezanecháváme žádnou uhlíkovou stopu.

Jsme česká společnost s tradičními hodnotami. Náš cíl je aktivně pomáhat zlepšovat životní prostředí ve Vrchlabí a vrátit do areálu Labit nový život. Celý projekt rozvíjíme s podporou místních podnikatelů. Vrchlabí není jen naše sídlo společnosti je to domov.

Projekt prodáváme pod dceřinou společností Bydlení v Krkonoších a značkou Pod Slunečným vrchem. Můžeme tak s jistotou říct, že jsme jediný developer, který má sídlo hned vedle svého projektu. Můžete nás kdykoliv navštívit a domluvit si prohlídku. Náš developerský projekt ve Vrchlabí mění ráz celého města. Sledujte jeho proměnu v naší komunikaci.

Architektura projektu

Projekt Pod Slunečným vrchem je jedinečným dílem od architektů z Ateliéru stosedmdesátsedm z Vrchlabí. Oslovil nás jejich smysl pro detail a nadšení pro rozvoj města Vrchlabí. Jejich práce je úžasná, počínaje navržením moderního vzdušného bydlení začleněného do blízkosti centra města Vrchlabí.

Celý projekt empaticky navrhli, tak aby co nejméně měnil okolní prostředí. Chytře si pohráli se vzdušností v podobě průhledů mezi budovami. Ať sledujete projekt z jakékoliv strany, jste mile překvapeni, že vidíte neopakovatelné průhledy mezi domy.

Velkou doménou projektu je jejich řešení centrálního parku s dynamickým terénem, který kopíruje Krkonošské hory. V parku nesmí chybět hřiště, relaxační zóny a rozmanitá zeleň. Dalším benefitem jsou navržené zelené střechy, které přispívají k tepelnému komfortu uvnitř domu a zadržují vláhu i prachové částice, celkově prodlužují životnost střechy. Pomáhají zlepšovat klima ve městě Vrchlabí.

V okolí projekt Pod Slunečným vrchem vzniknou nové komunikace, které budou spojovat ulici Slunečný vrch a ulici Nádražní.

NOVOSTAVBA | PARK | HORY | DESIGN

Kupte si byt přímo od developera
35% bytů je již prodáno