Labit a.s.

POD SLUNEČNÝM VRCHEM

Projekt POD SLUNEČNÝM VRCHEM staví společnost Labit a.s. založená v roce 1991 se sídlem ve Vrchlabí. Společnost je vlastníkem celého areálu, jehož historie sahá až do 16 století. Za tu dobu se zde vystřídaly významné společnosti jako Ettelova papírna, Jereiho přádelna nebo TOS.

Areál je dělen na několik částí, z nichž první projde rekonstrukcí. Vzniknou zde nové kancelářské a obchodní prostory k pronájmu. Druhá část areálu rozkvete v lukrativní bytový projekt POD SLUNEČNÝM VRCHEM. Celý prostor získá po několika desítkách let novou podobu a znovu ožije.

K areálu historicky patří i tři vodní elektrárny, které pokrývají celou spotřebu elektrické energie, a po jejich nedávné rekonstrukci se jejich výroba elektrické energie zvýšila tak, že přebytky společnost prodává i do distribuční sítě. Od prvopočátku se stala energetika a pronájem nebytových prostor klíčovou činností společnosti.

Labit a.s. je stabilní společnost s tradičními hodnotami. Její hlavní působení bylo regionální, ale v posledních letech se věnuje dalšímu rozvoji a expanzi.

Úspěšně začala stavět rychlonabíjecí stanice pro elektromobily. Pod značkou e-station buduje síť nabíjecích stanic na strategických místech po celé České republice. Kompletní rozvoj a stavbu si zaštiťuje z vlastních zdrojů. Bohaté stavební zkušenosti z budování a přestavbou vlastních objektů, vodních elektráren a sítě nabíjecích stanic zhodnotí ve svém novém projektu.

NOVOSTAVBA | PARK | HORY | DESIGN

HLEDÁTE NOVÉ BYDLENÍ
V ZELENI U CENTRA?